Периметр рівнобедренного трикутника дорівнює 63 см, бічна сторона в 3 рази більша за основу знайди

сторони цього трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Боев Анатолий.

Ответ:

Основа: 9см, бічні сторони: 27см

Объяснение:

Складаємо рівняння:

1)х+3х+3х=63

7х=63

х=63:7

х=9(см)-основа

2)9×3=27(см)-бічна сторона