Сторони трикутника дорівнюють 3 см,6 см і 8 см. Знайдіть сторони подібного йому трикутника, якщо

його периметр дорівнює 68 см Пишите пожалуйста на листочке!)

Ответы на вопрос

Отвечает Сафронова Даша.

Объяснение:

1)P=3+6+8

P=17(см)-периметр першого трикутника

2)68:17=4(см)-1 трикутник у 4 рази менший за 2 трикутник,

Тому:

3)3•4=12(см)

4)6•4=24(см)

5)8•4=32(см)