Промінь ОМ проходить між сторонами кута АОВ, що дорівнює 56°, так, що кут АОМ на 18° менший від

кута МОВ. Знайдіть градусні міри кутів АОМ і МOB. * срочно даю 50б ​

Ответы на вопрос

Отвечает Пронина Александра.

Ответ:

Давайте позначимо кути АОВ, АОМ і МОВ відповідно як α, β і γ.

Згідно з умовою, кут АОВ дорівнює 56°:

α = 56°

Також умова стверджує, що кут АОМ на 18° менший від кута МОВ:

β = γ - 18°

Ми також знаємо, що сума кутів в кутовому розгалуженні дорівнює 180°:

α + β + γ = 180°

Підставимо відомі значення:

56° + (γ - 18°) + γ = 180°

Згрупуємо терміни:

2γ + 38° = 180°Віднімемо 38° від обох боків:

2γ = 142°

Розділимо на 2:

γ = 71°

Тепер підставимо значення γ у рівняння для β:

β = γ - 18°

β = 71° - 18°

β = 53°

Таким чином, градусні міри кутів АОМ і МОВ дорівнюють відповідно 53° і 71°.

Объяснение:

Чому ви пишете що дасте 50б а даєте 25-30б?