Знайти площу прямокутника, основа якого вдвічі більша за висоту, а площа чисельно рівна його

периметру.

Ответы на вопрос

Отвечает Асадилда Акжайык.
S=h*a, a=2h, S=P => S=2h^2=2(a+h)=2(3h)=6h
h=3, S= 2h^2=18
Відповідь: 18
Отвечает Гундар Полина.
X     2x

x*2x=2*(x+2x)
2x^2=2*3x
2x^2=6x
x^2=3x
x=3

s=a*b
s=3*6=18