Один острый угол прямоугольного треугольника на 42 градусов больше другого найдите меньший острый

угол

Ответы на вопрос

Отвечает Мелентьев Владислав.

Один угол х ,другой х+ 42,тогда:

х+х+42=90

2х=90-42

2х=48

х=24-один угол

24+42=66-второй угол

Отвечает Pham Vova.

Водимо кофіцієнт пропорційності х тоді більша сторона дорівнює х+42, а менша х. Тоді за властивістю прямокутного трикутника один із кутів дорівнює 90 градусів.Так як сума всіх кутів трикутника дорівнює 360 градусів. Маємо рівняння х+х+42+90=360

                 2х+132=360

                  2х=360-132

                   2х=228

                    х=228/2

                   х=114

Отже менший кут 114 градусів більший 114+42= 156