Основа трикутника дорівнює 14см,а відношення основи до бічної сторони дорівнює 2:3.Знайдіть бічні

сторони та периметр

Ответы на вопрос

Отвечает Коновалов Дмитрий.
Якщо основа трикутника = 14 см, а бічна сторона відноситься до основи, як
3:2, то:
бічна сторона = 14:2*3 = 21 см;
Периметр, тоді = 21+21+14 = 56см
Відповідь: 21 см, 56 см.