У рівнобедреному трикутнику висота, проведена до основи дорівнює 12см, бічна сторона 13 см.

Знайдіть площу трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Кириллова Стася.

Ответ:

Объяснение:

У рівнобедреному трикутнику  АВС  висота ВК утворила два прямокутні

трикутники та поділила основу АС навпіл. АК=КС

За теоремою Піфагора знайдем катет АК=√АВ²-ВК²=√13²-12²=√169-144=

=√25=5 см    АС=2*АК=2*5=10см

S=1/2* АС*ВК=1/2*10*12=60см²