З точки до площини проведено перпендикуляр довжиною 10 см і похилу. Знайдіть довжину

похилої, якщо довжина її проекції дорівнює 6 см

Ответы на вопрос

Отвечает Прус Виталий.
По т.Пифагора
х² = 10² + 6² = 136
х = √136 = 2√34 -- длина наклонной)))
Отвечает Голяев Никита.
Маємо прямокутний трикутник, у якого катет а=10 см, катет в=6 см. Знайдемо гіпотенузу с за теоремою Піфагора.
с²=а²+в²=10²+6²=136
с=√136=√(4*34)=2√34≈11,7 см.
Відповідь: 2√34≈11,7 см.