пряма СМ перпендикулярна до площини квадрата АВСД зі стороною 2 см , См=1.Знайдіть відстань від

точки М до вершини В даного квадрата

Ответы на вопрос

Отвечает Мась Роман.

Трикутник МСВ прямокутний

<С=90°

МВ=МС^2+СВ^2

МВ=1+4=5см