Знайдіть радіус кола описаного навколо трикутника у якому сторона довжиною 2 см лежить проти кута

60•

Ответы на вопрос

Отвечает Лєщук Вікторія.

з наслідку до теореми синусів а/sinα=2R

2R=2/sin 60°

2R=2*2/√3=4/√3

R=2/√3