У трикутнику ABC: АС=2 корінь2см ,АВ=2корінь3см, кутВ=45 градусів. Знайдіть кут С


Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Егор.

За теоремою синусів

 \frac{AB}{\sin\angle C}=\frac{AC}{\sin\angle B}\Rightarrow \sin\angle C=\frac{AB\sin\angle B}{AC}=\\
=\frac{2\sqrt{3}\sin 45^\circ}{2\sqrt{2}}=\frac{\sqrt{3}\cdot\frac{\sqrt{2}}{2}}{\sqrt{2}}=\frac{\sqrt{3}}{2}.