Знайдіть площу ромба з периметром 16 см якщо він подібний ромбу з діагоналями 10 см і 20 см?


Ответы на вопрос

Отвечает Федонькина Яна.
Sin53.13=0.7999
a=16/4=4
S=a^2* [email protected]
tg( [email protected])=5/10