Визначити масу 3 маль P2O5.Скільки молекул цієї порції?


Ответы на вопрос

Отвечает Сергиенко Вероника.

Mr(P2O5)=31*2+16*5=142
m(P2O5)=M*n=142*3=426 г
N=6*10^23*3=18*10^23 молекул