СРОЧНО!!!!!!!!!!!! Визначити масову частку всіх елементів у сполуці C2H5OH?


Ответы на вопрос

Отвечает Киселёв Егор.

C6H12O6  Mr= 180

W(C) = 6*12 / 180 * 100% = 40%

W(H) = 1*12 / 180 * 100% = 6.7%

W(O) = 6*16 / 180 * 100% = 53.3%