Написати рівняння рeакцій у йонній та молeкулярній формі CuCl2+NaOH>


Ответы на вопрос

Отвечает Горелова Екатерина.
CuCl2 + 2NaOH = Cu(OH)2 + 2NaCl

Cu(2+) + 2Cl(-) + 2Na(+) + 2OH(-) = Cu(OH)2 + 2Na(+) + 2Cl(-)

Cu(2+) + 2OH(-) = Cu(OH)2