СРОЧНО!!! До конца дня. Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити такі

послідовні перетворення а) K2SO4 → KCl → KNO3б) AlCl3 → AlPO4 → Al2(SO4)3 → Al(NO3)3в) ZnCl2 → ZnCO3 → ZnO → Zn(NO3)2 → Zn(OH)2 → K2ZnO2

Ответы на вопрос

Отвечает Архиреева Наташа.

a) K2SO4+BaCl2=BaSO4↓+2KCl

KCl+AgNO3=KNO3+AgCl↓

б) AlCl3+Na3PO4=3NaCl+AlPO4↓

4AlPO4=2Al2O3+P4O10

Al2O3+3H2SO4=Al2(SO4)3+3H2O

Al2(SO4)3+3Ba(NO3)2=2Al(NO3)3+

+3BaSO4↓

в) ZnCl2+K2CO3=2KCl+ZnCO3↓

ZnCO3=ZnO+CO2↑

ZnO+2HNO3=Zn(NO3)2+H2O

Zn(NO3)2+2LiOH=2LiNO3+Zn(OH)2↓

Zn(OH)2+2KOH=t°=K2ZnO2+2H2O↑