Обчисліть та вкажіть кількість речовини газу, який витискує натрій з води кількістю речовини 0,4

моль

Ответы на вопрос

Отвечает Маляренко Алина.

Дано:
n(Na) = 0,4 моль
Знайти:
n(H2)=?
Розв'язування.
Складаємо РХР:

2Na + 2H2O = 2NaOH + H2
З РХР слідує, що n(Na) = 1/2n(H2) = 1/2*0,4 моль = 0,2 моль
Відповідь: 0,2 моль Н2