Який обєм водню можна добути,якщо подіяти хлороводневою кислотою на 3 моль кальцію?


Ответы на вопрос

Отвечает Мельничук Олена.

  3                              x          

Ca+2HCl=CaCl2+H2

  1                              1       

n(Ca)=3 moll

 

x=3*1/1=3 moll=n(H2)

V(H2)=n*Vm=3*22,4=67,2 litrov (dm3)

Otvet: 67,2 litrov