Елемент 7 групи утворює ледку сполуку з гідрогеном масова частка елемента в якій 97,3%. Знайти цей

елемент

Ответы на вопрос

Отвечает Агафонова Алёна.

Формула леткої сполуки з Гідрогеном - HR.

1.Обчислимо молекулярну масу сполуки:

W(H) = 100% - 97.3 = 2.7% (0.027)

M(HR)= Ar(H)/W(H) = 1/0.027=37

2.Знайдемо невідомий елемент.

M(HR)= Ar(H)+ Ar(R)

Ar(R) = M(HR) - Ar(H)

Ar(R) = 37-1 = 36 (35.5)

Невідомий елемент - Хлор.