Допоможіть будь-ласка розв'язати цей хімічний ланцюжок! CuSO4→CuOH→CuO


Ответы на вопрос

Отвечает Лютер Александра.
CuSO4+Ca(OH)2=CaSO4+Cu(OH)2
Cu(OH)2=CuO+H2O