Обчисліть об'єм водню який виділився внаслідок взаємодії етанової кислоти масою 180 г достатньої

кількості цинку

Ответы на вопрос

Отвечает Синицын Максим.
2CH3COOH + Zn = (CH3COO)2Zn + H2

180/120 = x/22.4;

x = (180*22.4)/120 = 33.6 литра