Целюлозу масою 324 грам гідролізували і добутий продукт спиртовому бродінню.добули етанол масою 170

грам.обчисліть вихід етанолу

Ответы на вопрос

Отвечает Пахотин Владислав.
C6H10O5 + H2O = C6H12O6
C6H12O6 = 2CO2 + 2C2H5OH

n целюлоза = 342/162 = 2моль
m етанол = 2*92 = 184грам
w етанол = 170/184*100% = 92,4%