На алюміній масою 13,5г подіяла хлоридна кислота ,яка маса алюміній хлориду,та обєм газу утвориться

після реакції

Ответы на вопрос

Отвечает Бикмеев Андрей.

Ответ:

Объяснение:

 13,5 г                                      Х г                        Х л

 2Al         +        6HCl      =      2AlCl3        +        3H2

n=2 моль                            n=2 моль                   n=3 моль

М = 27 г/моль             М = 133,5 г/моль             Vm=22,4 л/моль

m=54 г                         m=267 г                            V = 67,2 л

13,5 г   Al    -    Х г    AlCl3

54 г    Al     -   267 г AlCl3

m(AlCl3) = 13,5 * 267 / 54 =66,75 г

13,5 г    Al     -     Х л    Н2

54 г     Al      -   67,2 л  Н2

V(H2) = 13,5 * 67,2 / 54 =16,8 л