Порівняйте об'єми сульфуру оксиду при нормальных умовах, який можна добути із сірки массой 480 г та

натрий сульфіту массой 630 гНаписать с кратким условием. заранее спасибо

Ответы на вопрос

Отвечает Солодухина Ангелина.

S + O₂ = SO₂

m(S)=480 г
M(S)=32 г/моль
V₀=22,4 л/моль

V₁(SO₂)/V₀=m(S)/M(S)

V₁(SO₂)=V₀m(S)/M(S)

V₁(SO₂)=22,4*480/32=336 л


Na₂SO₃ + H₂SO₄ = SO₂ + Na₂SO₄ + H₂O

m(Na₂SO₄)=630 г
M(Na₂SO₃)=126 г/моль

V₂(SO₂)/V₀=m(Na₂SO₃)/M(Na₂SO₃)

V₂(SO₂)=V₀m(Na₂SO₃)/M(Na₂SO₃)

V₂(SO₂)=22,4*630/126=112 л