Назвіть елемент, розташований у IV групі, відносна молекулярна маса сполуки з Гідрогеном якого —

211.

Ответы на вопрос

Отвечает Гаркуша Виктория.

RH4- это водородное соединения в IV групппе
R=X
X+4=211
X=211-4=207- это свинец
PbH4