З 500г амоній нітрату з масовою часткою солі в розчині 20% випарували 100г води. Визначте масову

частку солі в розчині після часткового випаровування.

Ответы на вопрос

Отвечает Пронин Александр.

M(NH4NO3)=500×0.2=100г
m(р-ра)=500-100=400г
W(NH4NO3)=100:400=0.25=25