Складіть рівняння реакціі у молекулярному та повному йонному вигляді за такою схемою:

Al3++3OH-=Al(OH)3

Ответы на вопрос

Отвечает Цуркан Софья.

AlCl3+3KOH=Al(OH)3+3KCl
Al2(SO4)3+6KOH=2Al(OH)3+3K2SO4