Обчисліть об*эм і кількість молекул водню який прореагував з киснем масою 3.2г


Ответы на вопрос

Отвечает Маяцкий Егор.
2H2+O2-->2H2O
n(O2)=m/M=3,2г/32г/моль=0,1 моль
n(H2)=2n(O2)=0,2 моль
V(H2)=n*Vm=0,2моль*22,4л/моль=4,48 л
N(H2)=n*N(A)-->0,2моль*6,02*10^23моль^-1=1,204*10^23 (где N(A) - постоянная Авогадро)