Укажіть масу хлору яку може замістити 0,3 моль пропану


Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Даша.
Дано:
n ( C3H8 ) = 0,3 моль
m ( Cl2 ) - ?

0,3 ⠀ ⠀ ⠀X
C3H8 + Cl2 = C3H7Cl + HCl
n=1моль n=1моль
⠀ ⠀ ⠀ ⠀ M=35,5*2=71г/моль

1) n ( Cl2 ) = 0,3*1/1 = 0,3 моль
2) m ( Cl2 ) = 0,3*71 = 21,3 грамм