Укажіть масу кисню в 100 г повітря (н.у.)?


Ответы на вопрос

Отвечает Сенють Настя.
Повітря - це суміш газів і масова частка кисню в ньому становить 20,95%. Ми знаємо що відсотки показують скільки грамів речовини міститься в 100 грамах розчину, тобто маса кисню буде дорівнювати 20,95 грам.або W=m(реч)*100%/m(сум); звідси m(реч)=W*m(суміші)/100%; m(речовини)=20,95%*100 г /100%=20,95 г