розв’яжіть задачу і запишіть розв’язок. Якої маси потрібно взяти барій карбонат BaCo, щоб у ньому

містилася така сама кількість речовини, що міститься в сульфур(VІ) оксиді масою 125 г?

Ответы на вопрос

Отвечает Ускова Дарья.
Спочатку знаходимо кількість речовини сульфур (VI) оксиду:                      
M(SO3) = 80 г/моль
n(SO3)= m(SO3)/M(SO3) = 125 г/80 г/моль = 1,5625 моль

Тепер знаходимо масу барій карбонату, що відповідає 1,5625 моль

М(ВаСО3)= 197 г/моль

m(BaCO3) = n(BaCO3)*M(BaCO3) = 1,5625 моль*197 г/моль = 307,81 г

Відповідь: 307,81 г