Є речовини:вугдець,калій,купрум(2) оксид,вода,сульфатна кислота.Користуючись ними та продуктами іх

взаємодії,добудьте три прості та сім складних речовин.Напишіть рівняння реакції.

Ответы на вопрос

Отвечает Карамышева Ариша.
2K+CuO=K2O+Cu 2K+2H2O=2KOH+H2 CuO+H2SO4=CuSO4+H2O 2K+H2SO4=K2SO4+H2 C+2H2SO4=CO2+2SO2+2H2O CuO+C=Cu+CO C+H2O=CO+H2 CuO+H2O=Cu(OH)2