Допоможіть будь ласка! Запишіть у молекулярній та іонній формі рівняння реакцій: Ni(OH)2+HCL= і

H3PO4+Ca(OH)2=?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Настя.
1) Ni(OH)2 + 2HCL = NiCL2 + 2H2O
Ni(+2)(OH)2(-) = 2H(+)CL(-) = Ni(+2)CL2(-) + 2H2(+)O(-2)
2) 2H3PO4 + 3Ca(OH)2 = Ca3(PO4)2 + 6H2O
2H3(+)(PO4)(-3) + 3Ca(+2)(OH)2(-) = Ca3(+2)(PO4)2(-3) + 6H2(+)O(-2)
Отвечает Матула Олександр.
Ni(OH)2+2HCl=NiCl2+2H2O. Ni(OH)2+2H[+]+2Cl[-]=Ni[2+]+2Cl[-]+2H2O. Ni(OH2+2H[+]=Ni[2+]+2H2O