Обчисліть обєм вуглекислого газу( н.у) маса якого дорівнює 0,22г


Ответы на вопрос

Отвечает Рзатаев Жантілек.
M(СO2)= 12+16x2= 44 г/моль
n(СО2)  = 0,22/44= 0,05 моль
V(CO2) = 0,0j5 * 22,4 = 0,112 л