Массасы 1,2 г магнийді оттекте шаққанда , 30,1 кдж жылу бөлінді . Термохимиялық теңдеуін жазып ,

жылу эффектісін есептеңдер .

Ответы на вопрос

Отвечает Богданов Никита.
2Mg+O2=2MgO+30.1кДж
(1,2*30,1)/48=0.75кДж
Мг(Mg)=24*2=48