Помогите!! Етен об'ємом 7 л (н.у) спалили. Обчисліть об'єм витраченого кисню та об'єм вуглексислого

газу (н. у)

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Яша.
7 л        х л   у л
С2Н4+3О2=2СО2+2Н2О
22,4       67,2   44,8
х= (67,2* 7) : 22,4=21л
у=14( по такой же пропорции)