Здійснити перетворення k2o+koh+kno3+k2so4


Ответы на вопрос

Отвечает Блощинський Богдан.
K2O+NaOH=KOH+Na2O
KOH+HNO3=KNO3+H2O
KNO3+H2SO4=K2SO4+HNO3