Масова частка фосфору в добривах складає 23%. Визначте масу фосфора у 46г цієї речовини


Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Яна.
W=m(в-ва)/m(р-ра)
m(P)=46·0,23=10,58 г.