Молекулярне рівняння: Карбонат натрію + хлорид барію, Хлорид заліза (3) + карбонат калію,

Гідрооксид кальцію + соляна кислота

Ответы на вопрос

Отвечает Баньковский Саша.
Na2CO3 + BaCl2 = BaCO3↓ + 2NaCl
2FeCl3 + 3K2CO3 = Fe2(CO3)3↓ + 6KCl
Ca(OH)2 + 2HCl = CaCl2 + 2H2O