Який об'єм водню виділиться при взаємодії з хлоридною кислотою кальцію масою 4 г?


Ответы на вопрос

Отвечает Кубик Дима.
Рівняння   Ca+2HCI=CaCI2+H2
M(Ca)=40г/моль
n(Ca)=4/40=0,1моль
nCa :nH2=1 :1
n(H2)=0,1моль
V(H2)=22,4*0,1=2,24л