Який об'єм водню можна добути,якщо на хлороводневу кислоту подіяти цинком масою 13г?


Ответы на вопрос

Отвечает Окулов Костя.
Zn+2HCI=ZnCI2+H2
M(Zn)=65г/моль
n(Zn)=13/65=0,2моль
nZn:nH2=1:1
V(H2)=22,4*0,2=4,48л