Обчисли масу літій суліфіту який утвориться під час реакції літію і 0,4 моль сірки.


Ответы на вопрос

Отвечает Тетюхина Анна.
обчисли масу літій сульфіду який утвориться під час реакції літію і 0,4 моль сірки.
    0.4    x
2Li+S=Li2S
     1    46
M(Li2S)=7*2+32=46

0.4-x
1-46    x=0.4*46/1=18.4