Обчисліть масу целюлози, що утвориться в результаті фотосинтезу, якщо при цьому виділилося 403,2 м3

кисню.

Ответы на вопрос

Отвечает Чалдаева Тая.
Дано:
V(O₂)=403,2м³
Найти:
m(C₆H₁₂O₆)-?
Решение:
6CO₂+6H₂O--[hv]-->C₆H₁₂O₆+6O₂
n(O₂)=V/Vm=403200/22.4=18000моль
M(C₆H₁₂O₆)=180г/моль
n(C₆H₁₂O₆)=n(O₂)/6=18000/6=3000моль
m(C₆H₁₂O₆)=n*M=3000*180=540000г=540кг
Ответ:540кг
Отвечает Ausheva Samira.
6CO2+6H2O=C6H12O6+6O2
                          1 моль     6 моль
n(O2)=403.2/22.4=18 кмоль
n(C6H12O6)=18/6=3 кмоль
Mr(C6H12O6)=180
m(C6H12O6)=180*3=540 кг
Ответ: m(C6H12O6)=540 кг