Маса сірки, що утворюється при взаємодії 2 моль сірководню та 128 г оксиду сірки (4) =: 1)90г 2)96г

3)9,6г Напишіть, будь-ласка дано та повний хід думок, щоб було зрозуміло!!! Буду безмежно вдячна, якщо вирішите якомога швидше!!! Дякую;)

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Полина.
Дано:                      Решение
ν (H₂S) - 2 моль   2H₂S +SO₂ =3S +2H2₂O
m(SO₂) -128г       ν = \frac{m}{Mm} ?
                             ν(SO₂)= m(SO₂)/ Mm(SO₂) = 128/(32 + 16*2) = 2 моль
m(S)- ?           ν(SO₂) : ν(H₂S) = 1:2; ν(H₂S) = 2ν(SO₂) =4 моль - из уравнения
                       ν(SO₂) : ν(H₂S)  = 1 :2; ν(SO₂) = 0,5ν(H₂S)) =1 моль -фактически

   SO₂ - в избытке, тк по на количество H₂S только 2 моль, прореагирует только 1 моль из 4х
ν(S) : ν(H₂S)  = 3 :2; ν(S) = 1,5ν(H₂S)) =3 моль
m(S) = ν(S) *Mm(S) = 32*3 =96г
Ответ: m(S) = 96г