Срочно ответить: Яка масова частка розчиненої речовини в розчині, виготовленому в результаті

розчинення солі массою 10Г у воді массою 390Г???Пояснити чому???

Ответы на вопрос

Отвечает Дрёмина Евгения.
Маса розчину складається з маси розчиненої речовини та маси води
m(розчину) = m(солі) + m(H2O) = 10 г + 390 г = 400 г
Масова частка розчиненої речовини - це відношення маси розчиненої речовини до маси розчину:
ω=m(p.p.)/m(pозч.) = 10 г/400 г = 0,025 або 2,5%
Відповідь: 2,5%