10 г суміші магнію та магній оксиду обробили надлишком хлоридної кислоти . у результаті виділилось

4,48л газу. визначіть масову чачтку магнію в суміші а)50%;;;;б)48%;;;в)52%;;; г)45% пожалуста рішіть!!!!!!!!!!!!!!!!буду очень благодарень

Ответы на вопрос

Отвечает Жантурина Дильназ.
Mg+MgO+4HCl->2MgCl2+H2O+H2
m(смеси)=10 г
V(H2)=4,48 л
n(H2)=4,48/22,4=0,2 моль
m(Mg)=4,8 г
w(Mg)=4,8/10=0,48=48%