Помогите пожалуйста:)Обчислити масу магнію яку використали для взаємодії із 73 г хлоридної

кислоти.Вычислить массу магния которую использовали для взаимодействия с 73 г соляной кислоты(HCl)

Ответы на вопрос

Отвечает Гасанов Артем.
 складемо рівняння реакції та позначимо маси речовин в ньому:
  х г      73 г
  Mg + 2HCL = MgCl2 + H2
 24 г   2*35,5=73г
запишемо відповідні молярні маси, враховуючи кількість і складемо пропорцію
m (Мg) = х
х = 73*24/73 = 24 г

m = 24 г