Яка маса сульфатної кислоти утворюється при взаємодії 0,1 моль сульфур (VI)оксиду з водою


Ответы на вопрос

Отвечает Солин Арсений.



          0.1мрль  хг
H2O+SO3=H2SO4
         1моль    98
0,1----------х
1=======98
х=0,1*98/1= 9,8 грамм