ПОМОГИТЕ РЕБЯТА!!!!!!! Обчисліть масу води і кухоної солі необхідно для приготування 150г розчину з

масовою часткою солі 10%

Ответы на вопрос

Отвечает Панова Алёна.
150г - 100%
х - 10%
По пропорции х= 150*10:100 = 15г
Значит, нужно взять 15г воды и (150-15=135г) воды.