Назвіть речовини, що утворяться внаслідок відповідних реакцій : а).гідролізу гліцерол

трипальмітату . б).гідролізу гліцерол тристеарату . в).гідрування гліцерол триолеату .

Ответы на вопрос

Отвечает Sokolovich Alina.
1) C3H5(C15H31COO)3+3H2O=C3H5(OH)3+3C15H31COOH
2) C3H5(C17H51COO)3+3H2O=C3H5(OH)3+3C17H35COOH
3)C3H5(C17H33COO)3+3H2O=C3H5(OH)3+3C17H33COOH